Kurumsal

AYMAC dünyanın her bölgesine ürün ve hizmet tedariki gerçekleştiren, alanında uzmanlaşmış ve güven kazanmış bir firmadır. Yönetiminin ve personelinin tecrübesini hizmetlerine profesyonel yaklaşımlarla yansıtarak; üretmekte olduğu beton santrali, beton briket ve parke tesislerini, 2011 yılından beri Türki Cumhuriyetler, Kuzey ve Batı Afrika ülkeleri başta olmak üzere +30 ülkeye ihraç etmektedir. Ayrıca birçok anahtar teslim çelik konstrüksiyon projeleri başarı ile tamamlanmıştır. Bunlara ek olarak,  AYMAC son yıllarda Portekiz menşeili Stafford SOIMA kule vinçlerinin Türkiye ve Türki Cumhuriyetler resmi distribütörlüğünü de üstlenmektedir.

 Katkı koyduğu her projede deneyimini daha da artıran, kullanıcı alışkanlıklarının değişmesi ile ürün portföyünü daha da genişleten AYMAC, kuruluşundan itibaren ana ilkesini, güven üretmek üzerine oturtmuş ve “Sürdürülebilir Çözümler Üretir” anlayışıyla yönetilmiştir. Yaptığı her işte kalite yönetimine, güvenliğe, şeffaflığa ve denetime ilişkin uyuma büyük önem vermektedir.

Geniş yelpazede doğru ürün seçimleri ve optimum seviyeye getirilmiş fiyat/kalite anlayışıyla, müşterilerinin kazanmasını öncelik haline getirmiştir. Temsil ettiği yerel ve uluslararası markaların, önümüzdeki yıllarda da ortak memnuniyete dayalı dostluk ilişkisinin temel taşı olmayı hedeflemektedir.

Bizimle birlikte olarak bize güç katan paydaşlarımızla yol yürümeye ve rasyonel çözümler üretmeye devam edeceğiz.

AYMAC KATALOG DEMO-02

VİZYONUMUZ

Alanında uzman kadrosu, yurtdışındaki temsilcilikleri ve güçlü hizmet ağı ile müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaktır. Kalite ve müşteri odaklı anlayışıyla sürekli gelişmekte ve büyümekte olan AYMAC, sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almayı hedefler. Sektörün ihtiyaçlarına özgü çözümler sunmayı amaçlayan firmamız, müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı, sunduğu hizmetteki verimliliği maksimum seviyede tutmayı, etkin iş modellerine sahip olmayı ve katma değer sağlamayı amaçlamaktadır. İşbirliği yaptığı tüm kurum, kuruluş ve şirketlere karşı ekonomik ve kültürel sorumluluk üstlenmeyi, koşullar ne yönde değişirse değişsin, bu sorumlulukları ihmal etmemeyi hedefler.

MİSYONUMUZ

Kalite ve güvenilirliğiyle kendini kanıtlamış ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını optimum seviyede karşılamaktır. Doğru hizmeti sunabilmek için her zaman rahatça ulaşılabilecek bir mesafede bulunmak öncelikli amacımızdır. Ürünün satışından alıcıya güvenli bir şekilde teslimine kadar olan süreci yakından takip etmek ve bu sorumlulukla hareket etmek görevimizdir.

Teklif Al
close slider